Офіційний сайт Державної Екологічної інспекції у Луганської області
93400, м. Сєвєродонецьк,
вул. Гагаріна, 93
факс (06452)30290

Державна екологічна інспекція у Луганській областіІнформування
Анонси

До уваги!

Шановні колеги! Журнал «Екологія підприємство» виступає ініціаторами проекту «EKOtransformation-2018», яке спрямоване на виявлення та популяризацію досягнень підприємствами на шляху «зелених» змін. Визнання проекту покликане сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності – повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання - http://media-pro.com.ua/ecoaward/.

Участь у проекті передбачає публікацію кейсу учасника в журналі «Екологія підприємства»; публікацію інформації про учасника на сайті проекту та у мережі FB; публікацію в щотижневій розсильці організатора; популяризацію досягнень учасника на ресурсах інформаційних партнерів; участь у прес-конференціях; присвячених діяльності та завершенню проекту.

Наприкінці 2018 року у м. Києві буде проведено урочисту церемонію, куди будуть запрошені всі керівники – учасники проекту, партнери та спонсори.

З більш детальною інформацією та умовами проведення проекту можна ознайомитись на сайті www. media-pro.com.ua

оновлено: 2018-09-24 16:41:19

До уваги!

Третьої суботи вересня відзначається Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day). Цього року він припадає на 15 вересня.

В Україні проводиться акція під гаслом «Я прибрав. Твоя черга!» на узбережжях річок, морів, океанів та інших водойм з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

З цього приводу Державна екологічна інспекції у Луганській області 14 вересня об 11.00 планує провести прибирання на території озера «Паркове» м. Сєвєродонецьк та закликає всіх небайдужих прийняти участь разом з Інспекцією в заходах. За більш детальною інформацією звертатись за тел. (06452) 30290.

Врятуємо озера, річки, моря та океани від сміття разом!

оновлено: 2018-09-07 16:43:15

До уваги!

Шановні колеги! Журнал «Екологія підприємство» виступає ініціаторами наступних проектів:

1. проект «EKOtransformation», яке спрямоване на виявлення та популяризацію досягнень підприємствами на шляху «зелених» змін. Визнання проекту покликане сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності – повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання - http://media-pro.com.ua/ecoaward/

2. проект «Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Екологія: змінюватися, щоб жити» в форматі екологічного плакату. Державна екологічна інспекція у Луганській області пропонує долучитись до запропонованих проектах з метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони довкілля, формуванню екологічної свідомості, популяризації екологічного способу життя, привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля, виховання небайдужого ставлення до проблем охорони навколишнього природного середовища, залучення дітей до здорового способу життя- http://media-pro.com.ua/ecochildren/

З більш детальною інформацією та умовами проведення проектів можна ознайомитись на сайті www. media-pro.com.ua

оновлено: 2018-07-05 14:24:58

Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники!

Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) інформує про підтримку проведення соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою території з елементами сортування вторсировини «роздільний суботник».

Інспекція повідомляє про підтримку ініціативи Громадської організації «Друге життя»та долучення до участі у заході в рамках акції «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники», спрямованому на поліпшення екологічної ситуації в Україні, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, спільному прагненні до кращого майбутнього та розвитку громадського екологічного руху та закликає всі організації, установи, компанії та пересічних громадян долучитися до проведення екологічної акції «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники».

Більш детальну інформацію щодо проведення заходу та можливості долучитися до нього можна отримати у координатора акції «Роздільний суботник» Андрія Хрутьби, 093-600-08-95, hrutba.andrey@gmail.com.

оновлено: 2018-03-14 16:38:35

Година Землі!

Наприкінці березня у всьому світі одного вечора буде відбуватися захоплююче і від того не менш корисне дійство, котре називається Година Землі. Суть акції полягає у тому, що всі її учасники добровільно погоджуються вимкнути в себе усе світло на одну годину, тим самим зменшивши енергетичне навантаження на нашу планету.

З року в рік, кампанія «Година Землі», ініційована та координована на глобальному рівні екологічною організацією Всесвітній фонд природи (WorldWideFundforNature, WWF), набирає все більших масштабів, до якої приєднуються сотні мільйонів людей із усього світу. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням TheSydneyMorningHerald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008 році. Кампанія отримала надзвичайну популярність від першої акції у 2007 році, коли взяло участь лише одне місто (Сідней), і до тепер, коли беруть участь 2500 міст із 135 країн світу, зараз вже понад 1,8 мільярдів людей всього світу бажають щось конкретно зробити для захисту навколишнього середовища.

Дуже часто, коли мова йде про Годину Землі, можна почути сумніви в ефективності подібної акції. Перше й головне, що потрібно пам’ятати, – це те, що говорячи про ефективність тієї чи іншої акції, перш за все потрібно відштовхуватись від завдань, які ставлять організатори. Економія електроенергії протягом однієї години не є головною метою Години Землі. Мета Години Землі – привернути увагу доекологічних проблем Планети, проблем зміни клімату й продемонструвати, що світове суспільство вимагає активних дій у боротьбі зі зміною клімату.

Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою та впливу наших споживацьких звичок на планету.

Державна екологічна інспекція у Луганській області підтримує щорічну всесвітню кампанію Година Землі - 2018, яка в цьому році відбудеться 24 березня о 20:30 годині та закликає людей, організації та комерційні установи Луганської області долучитися до проведення акції та вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину!

оновлено: 2018-02-02 08:55:24

Година Землі!

Державна екологічна інспекція у Луганській області підтримує ініціативу Всесвітнього фонду природи (WWF), який у черговий раз проводить всесвітню кампанію Година Землі 2017 та закликає українську спільноту приєднатися до цієї масштабної акції.

Мета акції – показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для збереження природи нашої планети, привернути увагу до проблеми зміни клімату шляхом вимкнення світла на одну годину, Годину Землі, 25 березня 2017 року о 20 год.30 хв.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів для подальшого подолання зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

оновлено: 2017-03-23 09:30:43

Зробимо Україну чистою!"

Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) повідомляє, що 23 квітня 2016 року о 10.00 годині відбудеться чергова Всеукраїнська екологічна акція "Зробимо Україну чистою - 2016".

23 квітня 2016 року сотні тисяч волонтерів з усієї країни об’єднають свої зусилля заради спільної мети – провести масштабне прибирання країни, навчити учасників сортувати сміття, а також збільшити особисту відповідальність кожного за порядок в своєму селі, селищі, місті, державі.

В проекті приймають участь громадські організації, комерційні та не комерційні компанії та державні підприємства.

Інспекція підтримує ініціативу громадської організації щодо проведення в Україні цього масштабного всеукраїнського заходу та просить підтримати ініціативу всіх небайдужих і залучитись до участі у заходах в рамках проведення Всеукраїнської екологічної акції "Зробимо Україну чистою - 2016".

оновлено: 2016-04-21 15:57:27

Всесвітній фонд природи (WWF) черговий раз проводить всесвітню акцію Година Землі 2016.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату шляхом вимкнення світла на одну годину 19 березня 2016 року о 20 год. 30 хв., щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату. Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідність ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми клімату і досягнення гармонії з природою.

Державна екологічна інспекція у Луганській області підтримує ініціативу Всесвітнього фонду щодо проведення в Україні масштабної всесвітньої акції Година Землі 2016 та закликає всіх небайдужих підтримати ініціативу Всесвітнього фонду природи (WWF).

оновлено: 2016-03-15 09:08:22

Протягом жовтня-листопаду 2015 року громадська організація «Українські Креативні Реформатори» проводить в Україні Всесвітню соціально-екологічну ініціативу «Дерева Миру» (Global project of the «Trees of Peace»), яка об’єднала вже 50 країн світу.

Ініціатива має за мету згуртувати людей і їх енергію «ЗА МИР», яку вони передадуть деревам у різних куточках світу, дерева будуть рости і укріплювати енергію миру, співдружності та свідомого життя, прикрашаючи довкілля. Головними напрямками ініціативи є усвідомлення важливості миру, об’єднання представників національних спільнот в Україні та за кордоном.

Кожен має можливість сфотографуватися зі своїм Деревом Миру та завантажити фото на сайт-інтерактивну карту світу http:ukrngo.org.ua, де можна згодом побачити фото Дерев висаджених із думками про Мир із різних країн світу.

Метою ініціативи «Дерева Миру» є проявлення позиції ЗА МИР шляхом висадження дерев, що сприяє об’єднанню людей та озелененню країн.

Сьогодні, як ніколи, людям необхідно усвідомити важливість проблем: МИРУ, адже військові дії відбуваються не тільки в Україні; ОЗЕЛЕНЕННЯ, територія зелених насаджень зменшується, в той час як кількість сміття зростає; і, СПОЖИВАЦЬКОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ, для того щоб передати наступним поколінням мирну та чисту землю.

Державна екологічна інспекція у Луганській області, підтримуючи ініціативу «Дерева Миру», запрошує всіх небайдужих взяти активну участь у цій благодійній акції.

Кожна людина, громадська організація, установа чи бізнес-структура може долучитися та зробити вагомий внесок в укріплення миру, об’єднання національних спільнот, озеленення, виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля.

Реєстрація всіх бажаючих проводиться за адресою: вул. Гагаріна, 93, м. Сєверодонецьк, Луганська область (приміщення СТВ) або за тел. 3-02-90

оновлено: 2015-10-27 14:14:41
© 2008 Державна екологічна інспекція у Луганській області